Yapılandırma

26 Eylül 2005 yılından bugüne kadar aralıksız olarak süren sitemizin yayını bundan sonra da aralıksız devam edecektır,fakat sitemizin yayın politikasında köklü değişiklikler yapılacaktır.Bu bağlamda bugüne kadar yayınladığımız tüm yazılar arşive alınmıştır,üzerlerinde düzeltmeler  ve güncellemeler yapılarak yeniden yayına verilecektir.

Bundan sonra sitemizde bir çok değişiklikler göreceksiniz,Sitemiz yeni bir anlalışla yayınına devam edecektir.fakat bundan böyle daha çok bizden yazılar bulabilecek,medya da görmediğiniz yada üzerine fazla düşülmeyen konuları bir başka persfektifden değerlendireceğiz.Zaman zaman konuk yazarlarımız olacak,ve onların gündeme damga vuracak analizleriyle birlikte olacağiz.

Ymmd.org’sitemizde başlayan değişim sadece sitemizde değil tam anlamıyla YMMD’yi kapsayacaktır,daha büyük kitlelere ulaşabilmek için bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizin desteklerine ihtiyacımız var.

Bize her türlü konuda yazabilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirtilen alanlarda görev alarak sitemizde birlikte çalışabiliriz.İlgilendiğiniz alanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal medya
Tercüman

Yukarıda belirtilen alanlara ilginiz,yeteneğiniz varsa bizimle iletişime geçiniz.En geç 48 saat içerisinde size cevap verilecektir.

 

Ayrıca bundan sonra YMMD çalışma alanlarını genişletmekte,Ülkemizin sorunlarına çözüm arama noktasında bizlerde Milletimizin hizmetinde olacağız.
Bu bağlamda YMMD üyelik sistemi yeniden devreye sokulacaktır.YMMD üyeleri adeta bir Ahilik teşlikatı gibi çalışacaktır.Özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın karşılaştıkları problemleri çözme konusunda yanlarında olacak bi güç oluşturmak  zorundayız.
Senin de yanımızda olmanı istiyoruz.

Bizi izlemeye devam edin.

Yorum yap

Bir Cevap Yazın